با توجه به جالبترین ن در اینستاگرام ، روش نوردیک برای رژیم زیبایی خود در برابر زمستان .

لباس های شیک آنها کافی است تا هر زن خواستار ترمیم لباس باشد ، اما به نظر می رسد که ما باید علائم زیبایی خود را از رژیم های پوستی اسکاندیناوی خود نیز بگیریم.

این وبلاگ نویسان دارای ذکاوت زیبایی هستند که ارزش ذیل دارند:

1. Emili Sindlevemilisindlev

دنبال كنندگان: 334K

رژیم مراقبت از پوست اسکاندیناوی: ‘هوا همیشه در طی یک زمستان سرد اسکاندیناوی خشک است بنابراین پوست من به راحتی پوسته پوسته می شود.

من تمایل به تقویت هر چیزی را دارم که با کاهش رطوبت و افتادگی پوست من مقابله می کند ، به خصوص اگر در آن زمان از سال نیز پرواز زیادی داشته باشم.

هر روز صبح صورتم را با آب ولرم و مرطوب کننده با Embryolisse Lait-Creme Concentré می شستم که بعد از دوش گرفتن و قبل از انجام آرایش خودم را اعمال می کنم.

اگر می خواهم یک پایه آبرسان با کمی پوشش داشته باشم ، پایه Chanel Ultra Le Teint Velvet را نیز درون کرم روزانه خود مخلوط خواهم کرد.

من همیشه طرفدار روغن های بدن بوده ام و در حال حاضر از روغن پوستی بادام لوکس اکسیتانین استفاده می کنم.

اگر قصد مسافرت طولانی در زمستان را دارم ، از ماسک ورق مرطوب کننده استفاده می کنم و همیشه Balm Mint Healing Space Healing Space را برای لبهای خودم بسته بندی می کنم. "

2. سوفیا رو

دنبال کنندگان: 275.5k

رژیم اسکاندیناوی اسکاندیناوی: ‘دوست دارم فکر کنم که فارغ از فصل ، مراقبت از پوستم در تمام طول سال انجام می شود.

من یک مومن بزرگ هستم که سازگاری با روال شما ، مهم است برای چهره سالم و متعادل.

اما وقتی فصل ها عوض می شوند و پوست من خشک و خشک به نظر می رسد ، باید وسایل را افزایش دهم.

در تابستان به ندرت از بنیاد یا برنز استفاده می کنم ، بنابراین در حال حاضر من به رژیم پاکسازی خود توجه بیشتری می کنم تا مطمئن شوم که هر شب آرایش خود را پاک می کنم. Sensibio H2O بیودرما هنوز مورد علاقه من است.

برای درخشش بیشتر ، من عاشق مخلوط کردن چند قطره از دکتر باربارا Sturm Glow قطره در پوست من است. من به طور معمول از کرم آگوستینوس بدر استفاده می کنم ، اما در طول زمستان به The Rich Cream ، نسخه ضخیم تر و مغذی تر تغییر می کنم.

من به عنوان یک سبک شناس و وبلاگ نویسی سفر می کنم - گاهی اوقات به اقلیم های مختلف ، که می تواند روی پوست من سخت باشد.

صبح ها قبل از عزیمت به فرودگاه ، من مطمئن هستم که از سرم هیبرورونیک دکتر باربارا استورم استفاده می کنم زیرا باعث می شود پوست من دچار لک های اضافی شود.

در چمدان های من همیشه می توانید یک نسخه کوچک از Omorovicza Queen of مجارستان Face Mist را پیدا کنید که حاوی آب گرم کننده تسکین دهنده است.

گذشته از این ، اما نه حداقل ، من مطمئن هستم که یک مایع مرهم لب Tromborg را بسته بندی می کنم ، زیرا حاوی شیء مطلق و آلوئه ورا است. "

3. مایا روح پاوستیانmayasoulpaustian

دنبال کنندگان: 9،586K

رژیم اسکاندیناوی اسکاندیناوی: ‘من نژاد مختلط هستم ، بنابراین وقتی دستانم شروع به تبدیل به یک رنگ خاکستری می کند این علامت آن است که پوست من بیش از حد خشک می شود.

من همچنین در طول زمستان یخ زده اسکاندیناوی با لبهای جدا شده می جنگم زیرا آنها دائما در معرض عناصر هستند.

من سعی می کنم چند بار در روز نکته ای را برای مراقبت از این دو منطقه بیان کنم. من مرهم Karju Calm Balm را نگه دارم تا لب هایم نرم و کرم دست حفظ شود. من واقعاً هرگز آن را پیدا نکردم که کار کنم تا زمانی که دوست داشته باشم اما Aesop Reverence Aromatique Balm Hand تقریبا به آن نزدیک می شود.

من سالهاست که از Bioderma Sensibio H20 استفاده می کنم تا آرایش صورتم را از بین ببرد. حتی یک بطری مسافرتی دارم که داخل چمدان منقدم شده است زیرا بدون نیاز به آب پوست را تمیز می کند ، اما از دستمال مرطوب صورت ملایم تر است.

من از مرطوب کننده صورت از شگفت انگیز فرمول E - Healing Face Balm استفاده می کنم. این گیاه حاوی کره بادام شیرین و رزماری است که باعث شگفتی می شود و احساس راحتی بر روی پوست می کند - اثبات این که نیازی به کرم های چرب برای محافظت در برابر هوای شدید ندارید.

اسپری صورت ، آلوئه ، خیار و چای سبز موجود در اسپری صورت ماریو بدسکو نیز یک لیسانس برای تمیز کردن پوست من است.

منطقه مشکل دیگر پاهای من است. آنها تمایل دارند در ماه های زمستان به نظر می رسد خاکستر باشند ، به این معنی که من باید از لوسیون بدن غنی اضافی استفاده کنم تا از رطوبت مناسب آنها اطمینان حاصل شود.

از سنین پایین ، مادرم به من آموخت که همیشه باید به خاطر داشته باشم که از لوسیون بدن استفاده کنم حتی اگر عجله داشته باشم زیرا هوا در زمستان روی پوست سیاه سخت تر است.

ابتدا من از روغن بدن بادام استفاده می کنم ، و اجازه می دهم حداقل 10 دقیقه قبل از استفاده از کریمه دئودن Kiehl ، درون پوست فرو رود. "

4. Jeanette Madsen_jeanettemadsen_

دنبال كنندگان: 196K

رژیم مراقبت از پوست اسکاندیناوی: skin پوست من واقعاً حساس است بنابراین وقتی فصل تغییر می کند ترکیبی از بریدگی و پوست خشک دریافت می کنم.

سال گذشته من استفاده از Biologique Recherche را شروع کردم. آنها پوست من را آزمایش کردند تا کالاهایی را که مناسب من بود پیدا کنم - من واقعاً معتاد هستم!

یک نکته برتر که در گذشته به شما گفته شد این است که استفاده از یک مارک در هر زمان برای روال روزانه شما واقعاً مهم است. به این ترتیب شما چیزی را از دست نخواهید داد و یا از آن سبقت نخواهید گرفت.

بنابراین در شب ، من از Biologique Recherche Lait VIP02 ، یک پاک کننده خامه ای ، و پس از آن لوسیون P50 مورد علاقه من ، استفاده می کنم که به آرامی آن را از بین می برم.

من از روزاسه رنج می برم بنابراین از سرم اریتروس استفاده می کنم ، که هرگونه قرمزی را آرام می کند و به دنبال آن امولسیون ژل Biosensible SR ، آرامش بخش است و با سبوس اضافی مبارزه می کند.

این روزها به کرم چشم نیز نیاز دارم - من عاشق Sisley Sisleya L'integral ضد پیری چشم و کرم کانتور لب است.

سپس برای لمس نهایی: Aesop Immediate Moisture Facial Hydrosol ، که همه صورتم را صاف می کنم.

مرجع:ثانیکالا

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : پوست ,استفاده ,اسکاندیناوی ,زمستان ,بنابراین ,کننده ,داشته باشم ,مرطوب کننده ,مطمئن هستم ,بنابراین وقتی ,اسپری صورت
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Hugo کرایه ماشین در تبریز Sheryl مشاوره روانشناسي خانواده مشاورانه زندگی ِ من در فارکس باربری تهران 22638892.. 44964771 یادداشت های پراکنده من رو به پاییز حس خوب نوشتن قيمت قفل هوشمند